KULTURA MASOWA – Rozpocznij przygodę z popkulturą

W październiku 2017 roku, KULTURA MASOWA otworzyła drzwi dla geeków, artystów, fanatyków sztuki, krytyków, kinomaniaków i wszystkich tych, którzy godzinami mogliby dyskutować o książkach, trendach w sztuce, alternatywnym kinie amerykańskim lat 70-tych i obrazach Salvadora Dali.

Nie zabraknie też ciekawych opowieści z przeszłości. W końcu to dzięki dokonaniom minionych pokoleń możemy cieszyć się tym, co dzisiaj pozostaje w naszej dyspozycji.

Jeśli jesteś jednym z wymienionych, to miejmy nadzieję, że poczujesz się tu jak w domu. Strona powstała po to, by łączyć ludzi wkręconych w temat kultury i historii. To także miejsce dla tych, którzy nie boją się dyskutować na społeczne tematy.

Historia KULTURY MASOWEJ jest krótka, bo opiewa na ledwie kilka miesięcy. Największy kapitał tego przedsięwzięcia stanowią teksty zamieszczane na łamach strony oraz ludzie, których udało się już zunifikować. Pozwól się wkręcić i polub fanpage – jeśli masz coś ciekawego, to publikuj tam śmiało i komentuj. Są tam ludzie, którzy czekają, żeby odpowiedzieć.